Loading...

Gondelvaart 2016

Gondelvaart 2016 2016-10-23T16:17:54+00:00

Uitslag Publieksjury 2016

Positie Voorstelling Bouwgroep Stemmen
#1  Frozen  Goedzat  206
#2  Kaeskoppenstad  B(r)ouwgroep  191
#3  Koekoeksklok  Hans Bloothoofd  191
#4  Sesamstraat  De loeiende koeien  70
#5  Minecraft  Ondernemersverening de Rietschoot  68
#6  Alice in Wonderland  Scheepsschapen  62
#6  Nederland export  Vrijgezellig  62
#7  De stoomwals  Ruud Slikker  57
#9  De gigantische gondel  De giganten  21
#10  De ouverture  Aurora  10
#11  Bedankt en tot ziens  Damschuit  3

Uitslag Vakjury 2016

Positie Voorstelling Bouwgroep
#1  Koekoeksklok  Hans Bloothoofd
#2  Kaeskoppenstad  B(r)ouwgroep
#3  De stoomwals  Ruud Slikker
#4  Frozen  Goed zat
#5  Sesamstraat  Loeiende koeien
#6  Alice in wonderland  Scheepsschapen
#7  Nederland export  Vrijgezellig
#8  Minecraft  Ondernemersvereniging de Rietschoot
#9  De gigantische gondel  De Giganten
Bekijk hier het volledige juryrapport

Uitslag Jeugdprijs  2016

Positie Voorstelling Bouwgroep
#1 Alice in wonderland  Scheepsschapen

Uitslag Kermisprijs 2016

Positie Voorstelling Bouwgroep
#1  Kaeskoppenstad  B(r)ouwgroep

Uitslag Piet Bijpost wisselbeker 2016

Positie Voorstelling Bouwgroep
#1  Frozen  Goed zat

Uitslag aanmoedigingsprijs 2016

Positie Voorstelling Bouwgroep
#1  De gigantische gondel  De giganten

Uitslag Tuinen 2016

Jeugd Naam Locatie Titel
#1  Savannah en Madelief Leensen  Meijersloot 10  Pokemon Go
#2  De jeugd van vrijgezellig  Kanaaldijk 266  Pokemon
 #3  Jonathan Blom  Klareweid 13  Pokemon
Volwassenen Naam Locatie Titel
#1 Fam Grisnigh  Kanaaldijk 131  Finding Nemo
#2  Karin van Veen  Klareweid 23  Boe we zijn aan Tui toe

Uitslag viswedstrijd 2016

Leeftijd 0 t/m 6 jaar Naam Totale lengte vissen
#1  Evi Flijsman  67 cm
#2  Mees vd Linden  28 cm
#3  Stan Bakker  25 cm
Leeftijd 7 t/m 9 jaar Naam Totale lengte vissen
#1  Jet Kok  70 cm
#2  Jesper Zwart  46 cm
#3  Bo Flijsman  41 cm
Leeftijd 10 jaar en ouder Naam Totale lengte vissen
#1  Amber Davidson  43 cm
#2  Tessa Kruijer  38 cm
#3  Luuk Ulrich  15 cm

Totaal  vissen gevangen
Aantal deelnemers: 

Uitslag playbackshow 2016

Categorie A Naam Liedje
#1  Pien Verbruggen  Femke Meines – Smelt
#2  Vera Jonk  Adele – Someone like you
#3  David Jonk  Elvis Crespo – Baillar
Categorie B Naam Liedje
#1  Anouk van Heerwaarden  Violette – Habla si peurdes
#2  Salina en Tamira Jansen  Taylor Swift – Shake it off
#3  Safiro, Devin en Tony Jansen  Bambo Bill – Hoedje op

Uitslag fietsversieren 2016

Categorie t/m 7 jaar Naam
#1  Binnenkort hier de uitslag
#2
#3
Categorie 8 jaar en ouder Naam
#1
#2
#3

Uitslag tekenwedstrijd 2016

Categorie t/m 3 jaar Naam
#1  Skye Roolvink
#2  Sofie Vries
#3  Vera Schouten
Categorie 4 t/m 6 jaar Naam
#1  Mila Smetsees
#2  Dimitri Steiner
#3  Chris Bonny
Categorie 7+ jaar Naam
#1  Alex Schouten
#2  Renske Beemsterboer
#3  Pien Kok