Loading...

Gondelvaart 2018

Gondelvaart 20182018-09-05T20:22:34+00:00

Uitslag Publieksjury 2018

Positie Voorstelling Bouwgroep
#1 Jungle Book Loeiende Koeien
#2 Shrek Goed Zat!
#3 China Town B(r)ouwgroep
#4 Barbie Dat Is Bijzaak
#5 Portretschilderkunst uit de Gouden Eeuw Ruud Slikker
#6 Grease De Handige Harries
#7 Donald Duck De Jeugd van Tegenwoordig
#8 Harry Potter De Scheepsschapen
#9 Vrienden van Amstel Live De Goudgele Rakkers
#10 JOL De Dijkkies
#11 Heel Holland Brouwt Hans Bloothoofd
#12 Sponsorboot Sponsors
#13 Eindboot De Geestman
#14 Ouverture Aurora

Uitslag Vakjury 2018

Positie Voorstelling Bouwgroep
#1 Portretschilderkunst in de Gouden eeuw Groep Ruud Slikker
#2 Jungle Book Loeiende Koeien
#3 China town B(r)ouwgroep
#4 Heel Holland Brouwt Groep Hans Bloothoofd
#5 Shrek Goed Zat
#6 Barbie Dat is Bijzaak
#7 Harry Potter De Scheepsschapen
#8 Vrienden van Amstel Live De Goudgele Rakkers

Uitslag Jeugdprijs  2018

Positie Voorstelling Bouwgroep
#1 Grease De Handige Harries
#2 Duckstad De Jeugd van Tegenwoordig
#2 JOL De Dijkkies

Uitslag Kermisprijs 2018

Positie Voorstelling Bouwgroep
Winnaar Grease De Handige Harries

Uitslag Piet Bijpost wisselbeker 2018

Positie Voorstelling Bouwgroep
#1 Jungle Book De Loeiende Koeien

Uitslag aanmoedigingsprijs 2018

Positie Voorstelling Bouwgroep
#7 Harry Potter De Scheepsschapen

Uitslag Tuinen 2018

Naam Onderwerp
Fam. Van de Made Daalmeerpad
Bruno Visser Koedijk pml 1900-1910
Karin van Veen Oude Koeien uit de sloot halen

Uitslag viswedstrijd 2018

 

0-7 Naam Totale lengte vissen
#1  Puk Kuileboer  77 cm
#2  Sam Kuileboer  47 cm
#3 Roos van Rossum  43 cm
7-10 Naam Totale lengte vissen
#1  Thijs Peereboom  216 cm
#2  Jonah Esruif  104 cm
#3  Jelle van Enter  102 cm
10-14 Naam Totale lengte vissen
#1  Tessa Kruijer  96 cm
#2  Jesper Zwart  44 cm
#3 Cas Dallenberg  30 cm

Uitslag playbackshow 2018

Categorie A Naam Liedje
#1 Pien Verbruggen Dit is pas het begin van Katrina
#2 Pien en Linde Kartje bier van Badpak en Slechte Grappen
#3 Suze en Fjorgyn Moppen act
Categorie B Naam Liedje
#1 Daryo Brammer Leef van Dre Hazes
#2 Aniek Dorregeest Ooit zal ik gaan van Vaiana
#3 Roos en Sara van Rossum Sister BFF van Mylene en Rosanne.

Uitslag fietsversieren 2018

Categorie 2 tot 6 jaar Naam
#1 Vince van der Ham
#2 Vera Schouten
#3 Else Bruggeling
Categorie 8 jaar en ouder Naam
#1 Lieke van der Made
#2 Cheyenity van der Zee
#3 Gwenethy van Doorn

Uitslag tekenwedstrijd 2018

Categorie t/m 3 jaar
Madelief Meijering
Catoo Molenaar
Evelynn Beenken
Categorie 4 t/m 6 jaar
Pien Delies
Floris Bontes
Renske Adrichem
Categorie 7+ jaar
Cheyenity van der Zee
Isa Doodeman
Kiara Hartland